Zapamatovat
Michal Žlábek
Affiliate manager
michal.zlabek@gmail.com
Obchodní podmínky

Unikátní projekt Vánoční stromky online (stromkyonline.cz) nabízí nově partnerský program a možnost vydělávat s námi. Jedná se o zavedený, rychle rostoucí projekt s tisíci spokojených zákazníků již šestým rokem, spadající pod stabilní společnost Zafido (viz Heureka recenze https://obchody.heureka.cz/stromkyonline-cz/recenze/)

Za každý stromek prodaný přes Váš odkaz získáte 10% (což je 48 - 347 Kč podle velikosti stromku. Průměrná objednávka Vám přinese přes 100Kč). Zákazníci si mohou vybrat konkrétní stromek dle fotky a díky tomu máme naprosté minimum vrácených nebo nezaplacených objednávek. Provize je z částky bez DPH.

Stromky rozvážíme od 25.11. do 19.12.2019, déle jen v Praze dle vytíženosti kurýrů. Předobjednávky jsou možné již nyní. Buďte připraveni! 

Počet stromků prodaných přes stromkyonline.cz se více než zdvojnásobuje každý rok. Tento rok poprvné nabízíme možnost affiliate - pojďte růst s námi!

Přímá propagace skrze PPC (AdWords, Sklik, Facebook Ads) není povolena. Pro individuální domluvu nás kontaktujte.

Výplaty budou probíhat během ledna 2020, minimální výplata je 500Kč. Vyplácíme na fakturu nebo na dohodu o provedení práce.

Registrací vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.

Nová registrace